Keskühistu Eramets on PRIA poolt tunnustatud - Metsaühistu
Metsaühistud on loodud metsaomanike poolt selleks, et aitada sul leida vastuseid. Toetame erametsade paremat majandamist – meie töötajad hoiavad sinu metsal silma peal, teavitavad sind toetuste taotlemise võimalustest, aitavad metsatöid korraldada ja tegelevad kogu vajaliku paberimajandusega. Me tunneme seadusi ja järgime neid.
metsaühistu, keskühistu, erametsaomanik, metsamaa
16796
page-template-default,page,page-id-16796,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

Keskühistu Eramets on PRIA poolt tunnustatud

Maaelu arengukava toetus MetsaühistuKeskühistu Eramets TÜ on PRIA poolt tunnustatud tootjarühm alates 2015 aastast. See tähendab, et meie liikmed järgivad ühtset kohustuslikku metsa majandamise eeskirja. Veelgi enam, Metsaühistu® võrgustikku kuuluvad ühistud järgivad veel omakorda kehtestatud teenuste standardit.

 

Tunnustatud tootjarühmana on Keskühistu Eramets saanud erinevatel aastatel tootjarühma loomise ja arendamise toetust (MAK 2014-2020 meede 9.1).

 

Toetust on kasutatud olemasoleva võimekuse suurendamiseks:

  • Loodud on ühine kvaliteedimärk Metsaühistu®
  • Arendatakse ühtset turundus- ja kommunikatsioonitegevust
  • Ühistute üleselt kasutatakse ühtseid IT lahendusi.

 
Kogu arendustegevuse eesmärgiks on tagada ühistute liikmetele ehk Eesti erametsaomanikele kvaliteetsed metsade kasutamise ja kaitsega seotud teenused. Laiem eesmärk on arendada Eestis erametsanduslikku ühistegevust.