Maamessil kohtud Metsaühistuga - Metsaühistu
Metsaühistud on loodud metsaomanike poolt selleks, et aitada sul leida vastuseid. Toetame erametsade paremat majandamist – meie töötajad hoiavad sinu metsal silma peal, teavitavad sind toetuste taotlemise võimalustest, aitavad metsatöid korraldada ja tegelevad kogu vajaliku paberimajandusega. Me tunneme seadusi ja järgime neid.
metsaühistu, keskühistu, erametsaomanik, metsamaa
15921
post-template-default,single,single-post,postid-15921,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

18 Apr Maamessil kohtud Metsaühistuga

metsauhistu-maamess-2017

Metsaühistu osaleb ka sel aastal Maamessil 20-22. aprillil. Ootame kõiki metsaomanikke ja metsahuvilisi külastama Metsaühistu ja Erametsakeskuse ühist messiboksi.
Metsaühistu ja Erametsakeskuse boksis:

  • Saad vastused kõigile metsaga seotud küsimustele, puudutagu need siis metsa majandamist või ühistu tegevust.
  • Osale praktilisel koolitusel võsa- ning mootorsae hooldusest ja ketta/keti teritamisest. STIHL esindaja viib koolitusi läbi N ja R kell 11, 13 ja 15 ning L kell 11 ja 13.
  • Tutvu täpsemalt EKOVAX biolagunevat vaha kasutamisvõimalustega okaspuutaimede kaitsmiseks männikärsakate vastu. EKOVAX tarnija Norsk Wax esindaja tutvustab taimede vahatamist lähemalt N ja R kell 16.


Maamess 2017

Maamessi ala on 60 000 ruutmeetrit, ekspositsioonid on nii sise- kui välipindadel. Metsaühistu ja Erametsakeskuse boksi leiad A-hallist.

Mess on avatud:
Neljapäev, 20. aprill kell 10-18
Reede, 21. aprill kell 9-18
Laupäev, 22. aprill kell 9-16

Päevapilet maksab 9 €

Kõige mugavam on Maamessile tulla ühistranspordiga. Peatuses “Tartu Näitused” peatuvad linnaliinibussid nr 6, 8, 16, 16A ja 20. Messikeskuse juurde sõidavad linnaliinibussid ka raudteejaamast.

Lisainfot Maamessi kohta leiad www.maamess.ee