Teenused - Metsaühistu
Metsaühistud on loodud metsaomanike poolt selleks, et aitada sul leida vastuseid. Toetame erametsade paremat majandamist – meie töötajad hoiavad sinu metsal silma peal, teavitavad sind toetuste taotlemise võimalustest, aitavad metsatöid korraldada ja tegelevad kogu vajaliku paberimajandusega. Me tunneme seadusi ja järgime neid.
metsaühistu, keskühistu, erametsaomanik, metsamaa
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Teenused

Mets mitmeks inimpõlveks

Metsaühistus aitame jätkusuutlikult metsa majandada. Meil on selge plaan, mis kindlustab sinu metsa pika ea, pideva juurdekasvu ja heakorra. Hästi hoitud mets on stabiilne sissetulekuallikas nii sulle praegu kui ka tulevastele põlvedele. Metsaühistu liikmena saad kindlustunde, et sinu mets on hooldatud ja parimal moel majandatud. Kasutame õigeid metsahoolduse meetodeid, tänu millele saad ka tulevikus metsast kasu teenida.

Metsaühistu tegevus seisab neljal tüvel:

Metsa korraldamine

Metsaomanik saab metsaalast nõu ja infot. Pakume nii üld- kui personaalnõustamist ja organiseerime õppepäevi. Abistame metsamajandamiskava koostamisel ja metsandustoetuste taotlemisel.

Metsa kasutamine

Kõik raiete ja puidu müügiga seonduv. Metsaühistu organiseerib raietöö, hooldusraie, uuendusraie, raieala ettevalmistamise, raietöö järelvalve, raielangi korrastamise pärast raiet ja puidu müügi. Vajadusel korraldame raieõiguse ja/või metsakinnistute enampakkumised.

Metsaühistu kaubamärgi hoidja Keskühistu Eramets haldab alates 22.04.2016 PEFC metsasertifitseerimise grupisertifikaati nr TT-PEFC-FM009. Vaata lisainfot

Metsa kasvatamine

Metsauuendustööd, maapinna ettevalmistus, istutusmaterjali müük, istutamise korraldamine ja istutatud taimede (metsakultuuri) hooldamine.

Metsa kaitsmine

Kaasneb kõikide eelnimetutud teenustega. Kaitseme metsa, kasutades õigeid töövõtteid ja kaitseme metsaomanikke, seistes metsaomanike õiguste eest.

Soovid “võtmed kätte” metsateenuseid?

Iga metsaomanik, kes Metsaühistusse tuleb, saab soovi korral „võtmed kätte“ teenuse. See tähendab, et oleme alati metsaomaniku kõrval, alates metsatööde planeerimisest kuni puidu müügi ja uue metsakultuuri hooldamiseni – katame kogu metsatööde spektri. Oleme ka pärast tööde lõppu metsaomanikule hea partner, kelle poole võib kõikide metsandusküsimustega pöörduda.

Leia lähim metsaühistu