Põhja-Eesti Metsaühistu istutustalgud - Metsaühistu
Metsaühistud on loodud metsaomanike poolt selleks, et aitada sul leida vastuseid. Toetame erametsade paremat majandamist – meie töötajad hoiavad sinu metsal silma peal, teavitavad sind toetuste taotlemise võimalustest, aitavad metsatöid korraldada ja tegelevad kogu vajaliku paberimajandusega. Me tunneme seadusi ja järgime neid.
metsaühistu, keskühistu, erametsaomanik, metsamaa
15384
post-template-default,single,single-post,postid-15384,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

20 Jun Põhja-Eesti Metsaühistu istutustalgud

Kevadine metsaistutushooaeg toob metsa ka põhiliselt linnas töötavaid inimesi. Nii korraldas Põhja-Eesti Metsaühistu metsaistutustalgud Sihtasutuse Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskuse üheksale töötajale.

istutustalgud_2

Põhja-Eesti Metsaühistu metsameister Tarvo Aasver rääkis, et keskkonnainstituudi töötajad on metsa istutanud igal aastal, kuid sel aastal jõuti esimest korda metsaühistuni. Poole päevaga pandi kasvama ligikaudu 1500 männi potitaime.

„Sel aastal korraldasime ühe talgupäeva,“ rääkis Aasver. „Kui soovijaid on, oleme ikka istutamistalgusid korraldanud. Lisaks korraldavad paljud metsaomanikud ka ise talguid, ühel juhul kaasati ka meid, kus meie ülesanne lisaks istutamisele oli ka talgulisi juhendada,“ selgitas metsameister.