Põhja-Eesti Metsaühistu panustab ühistegevusele - Metsaühistu
Metsaühistud on loodud metsaomanike poolt selleks, et aitada sul leida vastuseid. Toetame erametsade paremat majandamist – meie töötajad hoiavad sinu metsal silma peal, teavitavad sind toetuste taotlemise võimalustest, aitavad metsatöid korraldada ja tegelevad kogu vajaliku paberimajandusega. Me tunneme seadusi ja järgime neid.
metsaühistu, keskühistu, erametsaomanik, metsamaa
15378
post-template-default,single,single-post,postid-15378,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

15 juuni Põhja-Eesti Metsaühistu panustab ühistegevusele

Juunikuu keskpaigas toimus Põhja-Eesti Metsaühistu üldkoosolek ja õppepäev. Kuna üritus toimus Eesti Vabaõhumuuseumis, tutvuti ka muuseumi väljapanekuga, mis käsitleb ka Eesti metsanduse minevikku.

DSC_7985-2

Ühistu liikmete üldkoosolek kinnitas ka ühistu 2015. aasta majandus- ja tegevusaruande. Üheks olulisemaks ühistu tegevusvaldkonnaks oli läinud aastal metsauuendus. Ühistu abiga uuendas oma metsa ligi viiendik ühistu liikimetest, kogupindalaga 121,1 hektarit. Põhja-Eesti Metsaühistu korraldas ka ühishanget istutusmaterjali soetamiseks mahuga 175 050 taime ning ühishanget maapinna ettevalmistamiseks 102,8 hektaril, samuti ulukitõrjeaine cervacoli ja üraskipüüniste hanget.

Ühistu liikmeskond kasvas 2015. aastal 506 liikmeni.

2016. aastal on Põhja-Eesti Metsaühistul kavas laiendada koostööd teiste metsaühistutega läbi Keskühistu Eramets.