Taimeravi õppepäev Põhja-Eesti Metsaühistus - Metsaühistu
Metsaühistud on loodud metsaomanike poolt selleks, et aitada sul leida vastuseid. Toetame erametsade paremat majandamist – meie töötajad hoiavad sinu metsal silma peal, teavitavad sind toetuste taotlemise võimalustest, aitavad metsatöid korraldada ja tegelevad kogu vajaliku paberimajandusega. Me tunneme seadusi ja järgime neid.
metsaühistu, keskühistu, erametsaomanik, metsamaa
15718
post-template-default,single,single-post,postid-15718,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

13 Dec Taimeravi õppepäev Põhja-Eesti Metsaühistus

Mets ei paku meile mitte ainult puitmaterjali, vaid palju muudki. 21. detsembril saavad Põhja-Eesti Metsaühistu liikmed õppepäeval teadmisi puude ning teiste taimede raviomadustest. Õppepäeva viib läbi Võrumaa taimetark, Metsamoorina tuntud Irje Karjus.

al26oct10ik26-1-1

Fotol Irje Karjus.

Õppepäeval on jutuks puuravi, puutaimede energeetika ning erinevad taimeravi meetodid. Metsamoor andis nõusoleku vastata ka muudele küsimustele, mis puudutavad taimeravi. Teadmisi saab elujõudu ja elurõõmu toetavatest taimedest, talveaja külmarohtudest, immuunsüsteemi tugevdajatest ja seksuaalsust mõjutavatest taimedest. Samuti sellest, kuidas ja milliseid taimi lisada jookidesse ja mida teha taimedega saunas. Mida panna patta ja mida vanni, mida määrida nahale ja mida panna kõhtu.

Osalejad saavad sularaha eest koha peal osta ka jõulukinkideks sobivaid Metsamoori loodusrohtusid, ülevaate neist saab aadressil www.tervisekodu.ee/pood.

Metsamooriga saab tutvuda ka läbi ühe paari aasta taguse videoettekande


Õppepäev algab 21. detsembril kell 16.00 Okupatsioonide Muuseumis, aadressil Toompea 8, Tallinn. Orienteeruv lõpp on kell 18.00. Ruumi kasutuse ja toitlustuse kavandamiseks tuleb õppepäeval osalemiseks kindlasti hiljemalt 17. detsembriks registreeruda siin.

Õppepäeval osalejatel on võimalus tasuta külastada ka Okupatsioonide muuseumi väljapanekuid, selleks on soovitav varem kohale tulla.