Tutvustus - Metsaühistu
Metsaühistud on loodud metsaomanike poolt selleks, et aitada sul leida vastuseid. Toetame erametsade paremat majandamist – meie töötajad hoiavad sinu metsal silma peal, teavitavad sind toetuste taotlemise võimalustest, aitavad metsatöid korraldada ja tegelevad kogu vajaliku paberimajandusega. Me tunneme seadusi ja järgime neid.
metsaühistu, keskühistu, erametsaomanik, metsamaa
14479
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14479,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Majandame su metsa vastutus­tundlikult

Erametsa omanikuna tead, et metsaga käib kaasas palju lahendamist vajavaid küsimusi. Kuidas kasvatada metsa nii, et selle väärtus tõuseks? Kuidas saada metsast tulu täna ning samas jätta seeme ka tulevikuks?

Metsaühistud on loodud metsaomanike poolt selleks, et aidata sul leida vastuseid. Toetame erametsade paremat majandamist – meie töötajad hoiavad sinu metsal silma peal, teavitavad sind toetuste taotlemise võimalustest, aitavad metsatöid korraldada ja tegelevad kogu vajaliku paberimajandusega. Me tunneme seadusi ja järgime neid. Aitame sul vajadusel kõik metsatööd korraldada ja ära teha! Oleme alati sinu ja sinu metsa jaoks olemas.

Metsaühistu on aus teenusepakkuja

Kohalikud metsaspetsialistid tunnevad kohalikke metsi kõige paremini ja oskavad parimat nõu anda. Nad on koondunud piirkondlikesse metsaühistutesse.

Ühise Metsaühistu nime ja märgi taga on ausad piirkondlikud teenusepakkujad, kes on õlad kokku pannud selleks, et sinu metsa eest parimal moel hoolt kanda olenemata sinu metsa asukohast. Metsaühistu tunned ära ühise registreeritud nime ja kaubamärgi järgi. Õigus seda kasutada on vaid ühistutel, mis järgivad Metsaühistu teenuste standardit. Nad kinnitavad sellega, et on teenusepakkujad, kelle eesmärk on sinu metsa eest heaperemehelikult hoolt kanda. Metsaühistu garanteerib kindla kvaliteedi ning läbipaistva metsamajandamise metsaomaniku jaoks.

Metsaühistu kaubamärgi hoidja Keskühistu Eramets haldab alates 22.04.2016 PEFC metsasertifitseerimise grupisertifikaati nr NCS-PEFC/FM-0002. Vaata lisainfot

Metsaühistu annab head nõu

Metsaühistu on nagu perearstikeskus, kus saad vajadusel spetsialistidelt head nõu.

Meil töötavad metsaspetsialistid, metsakonsulendid ja metsameistrid, kes suhtlevad vahetult sinu kui erametsaomanikuga. Selgitame välja sinu konkreetsed vajadused ja anname väärt nõu, kuidas ja millal metsa hooldada.

Mille eest Metsaühistu seisab?

Metsaühistus seisame selle eest, et Eesti erametsandus tervikuna oleks atraktiivne ja usaldusväärne kõigile osapooltele – sulle kui metsaomanikule, metsa ostjatele kui ka riigile tervikuna.

Metsaühistus seisame eelkõige erametsaomanike huvide ja metsa korrashoiu eest. Anname nõu ja toimetame nii, et ka sina saad aru, mis metsas täpselt toimub. Metsaühistu on riigi partner erametsade majandamisel kohalikul tasandil. Tõstame metsandusalast teadlikkust ühiskonnas ja loome metsanduses läbipaistva majanduskeskkonna.

Kas sina saad Metsaühistuga liituda?

Metsaühistu liikmeks võib astuda iga metsaomanik. Olgu su mets suur või väike, mere ääres või põlisaanes – me tervitame igaüht.

Tegutseme koos selle nimel, et kõik Eesti erametsaomanikud leiaksid koha oma piirkondlikus Metsaühistus. Just kohalikus ühistus tunneme sinu kanti kõige paremini ja teame asukoha eripärasid. Saame neid metsamajandamise juures arvesse võtta.

OLEME PRIA POOLT TUNNUSTATUD

Keskühistu Eramets TÜ on PRIA poolt tunnustatud tootjarühm alates 2015 aastast. See tähendab, et meie liikmed järgivad ühtset kohustuslikku metsa majandamise eeskirja. Loe edasi