Ühisnädalal tunnustati Põlvamaa Metsaühistut. - Metsaühistu
Metsaühistud on loodud metsaomanike poolt selleks, et aitada sul leida vastuseid. Toetame erametsade paremat majandamist – meie töötajad hoiavad sinu metsal silma peal, teavitavad sind toetuste taotlemise võimalustest, aitavad metsatöid korraldada ja tegelevad kogu vajaliku paberimajandusega. Me tunneme seadusi ja järgime neid.
metsaühistu, keskühistu, erametsaomanik, metsamaa
15687
post-template-default,single,single-post,postid-15687,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

29 nov. Ühisnädalal tunnustati Põlvamaa Metsaühistut.

Läinud reedel tunnustasid Põlvamaa Omavalitsuste Liit ja Põlva maavalitsus Põlvamaa kodanikuühiskonna tublisid tegijaid ja nende tegusid. Kategoorias „Aasta kodanikuühenduse projekt või tegu 2016“ pälvis tänukirja Põlvamaa Metsaühistu projekt „Lastega metsa“.

 Tänukirja Põlvamaa Metsaühistule andis üle Põlvamaa Omavalitsuste Liidu esimees Kaido Kõiv. Foto: Põlvamaa Arenduskeskus.

Põlvamaa Metsaühistu on korraldanud Põlva esimeste klasside lastele metsandust tutvustavaid üritusi eelmisest aastast. Sel aastal käis metsa ja metsandusega tutvumas üle saja viiekümne inimese, kokku korraldati lastele kuus retke.

Projekti eesmärgiks on lähendada lapsi metsa ja loodusega. Metsaretkedel said lapsed juurde oskusi looduses käitumiseks ning metsas iseseisvalt hakkama saamiseks. Juurde tuli ka teadmisi kõigest huvitavast, mida looduses leidub ja millele tasub tähelepanu pöörata.

Ülevaate Põlva laste metsaretkedest leiad Metsaühistu kodulehelt.